Računalnik poljedelski ARAG BRAVO 300 S - 7 sekcij

Računalnik za poljedelstvo v setu s sedmimi proporcionalnimi ventili škropilne sekcije, merilcem hitrosti, možnostjo programiranja, pretoka, opozarjanjem na morebitne napake, hrambe podatkov SD kartico, avtomatskim izklopom pri preveliki prekoračitvi vrednosti, z povezave GPS... Lastnosti: SD kartica omogoča hrambo, ali nalaganje konfiguracij in uporabo shranjenih škropilnih del, posodobitev programske opreme. Preverjanje obrabe šob, hkratno beleženje delovnega tlaka pretoka čez šobe. Grafični prikaz nivoja rezervoarja Dostopni podatki: meritve, hitrost, delovni pritisk, pretok skozi šobe, obrati, obdelana površina, čas trajanja, produktivnost, datum čas, nivo rezervoarja, prevožena razdalja, itd. Samodejno blokiranje škropljenja, če tlak pade pod najnižjo nastavljeno mejo, kar šobam, da vedno delujejo optimalnih okvirjih. Avtomatsko ko hitrost predpisano mejo. Opozorila: Rezerva rezervoarja min./ max., šobah, merilnik pretirana obraba šob.

Angleški
EN
 
Nemški
DE
 
Hrvaški
HR
 
Madžarski
HU
 
Poljski
PL
 
Ruski
RU
 
Španski
ES
 
Slovenski
SL
 
 
ZUPAN d.o.o., Celestrina 3, 2229 Malečnik, Slovenija, T: +386 (0)2 471 60 50, 471 60 54, F: +386 (0)2 471 60 51  
 
 

Računalnik poljedelski ARAG BRAVO 300 S - 7 sekcij

 
 
Računalnik za poljedelstvo v setu s sedmimi proporcionalnimi ventili za škropilne sekcije, merilcem hitrosti, možnostjo programiranja, merilcem pretoka, opozarjanjem na morebitne napake, možnostjo hrambe podatkov na SD kartico, avtomatskim izklopom pri preveliki prekoračitvi vrednosti, z možnostjo povezave na GPS...  

Lastnosti:
  • SD kartica omogoča hrambo, ali nalaganje konfiguracij in uporabo shranjenih škropilnih del, posodobitev programske opreme.
  • Preverjanje obrabe šob, hkratno beleženje delovnega tlaka in pretoka čez šobe.
  • Grafični prikaz nivoja rezervoarja
  • Dostopni podatki: meritve, hitrost, delovni pritisk, pretok skozi šobe, obrati, obdelana površina, čas trajanja, produktivnost, datum čas, nivo rezervoarja, prevožena razdalja, itd.
  • Samodejno blokiranje škropljenja, če delovni tlak pade pod najnižjo nastavljeno mejo, kar omogoča šobam, da vedno delujejo v optimalnih okvirjih.
  • Avtomatsko blokiranje škropljenja, ko hitrost pade pod predpisano mejo.
  • Opozorila: Rezerva rezervoarja min./ max., delovni tlak v šobah, hitrosti, merilnik pretoka, pretirana obraba šob.
  • Avtomatska možnost prehoda v funkcijo senzorja pritiska
  • Možnost shranjevanja 19 kombinacij opravil šobe/ pritisk.
  • ​Avtomatska nastavitev pretoka z detekcijo količine nanosa.