Dodatni venci 3 šobe - enojni nosilci

Dodatni venci s temi nosilci šob na vsaki strani za škropljenje višjih teras, ki se nahajajo samo v zgornjem delu usmernika. Odpiranje ponavadi veže tako, da škropijo eni vse šobe drugi pa iz dodatnega venca. Pri škropljenju nazaj, odpre druga stran. Dodatne vence lahko tudi zapre posebnim ventilom.&

Angleški
EN
 
Nemški
DE
 
Hrvaški
HR
 
Madžarski
HU
 
Poljski
PL
 
Ruski
RU
 
Španski
ES
 
Slovenski
SL
 
 
ZUPAN d.o.o., Celestrina 3, 2229 Malečnik, Slovenija, T: +386 (0)2 471 60 50, 471 60 54, F: +386 (0)2 471 60 51  
 
 

Dodatni venci 3 šobe - enojni nosilci

 
 
Dodatni venci s temi nosilci šob na vsaki strani za škropljenje višjih teras, ki se nahajajo samo v zgornjem delu usmernika. Odpiranje šob se ponavadi veže tako, da škropijo na eni strani vse šobe na drugi pa šobe iz dodatnega venca. Pri škropljenju nazaj, se odpre druga stran.
Dodatne vence se lahko tudi zapre s posebnim ventilom.