Škropilna armatura hidravlična HU l=21 m, 42 šob - barvana

Oprema škropilne armature HU: enojni nosilci šob z bajonetnim nastavkom, šobe iz poliacetala, nihajno vpetje, hidravlična blokada nihajnega vpetja, hidravlično dvigovanje armature, odpiranje L in D strani posebej, nivelacija, svetlobna oprema, drsniki Za delovanje je potreben 1x dvojnodelujoči hidravlični ventil (2&

Angleški
EN
 
Nemški
DE
 
Hrvaški
HR
 
Madžarski
HU
 
Poljski
PL
 
Ruski
RU
 
Španski
ES
 
Slovenski
SL
 
 
ZUPAN d.o.o., Celestrina 3, 2229 Malečnik, Slovenija, T: +386 (0)2 471 60 50, 471 60 54, F: +386 (0)2 471 60 51  
 
 

Škropilna armatura hidravlična HU l=21 m, 42 šob - barvana

 
 
 
Oprema škropilne armature HU:
enojni nosilci šob z bajonetnim nastavkom, šobe iz poliacetala, nihajno vpetje, hidravlična blokada nihajnega vpetja, hidravlično dvigovanje armature, odpiranje L in D strani posebej, hidravlična nivelacija, svetlobna oprema, drsniki
Za delovanje je potreben 1x dvojnodelujoči hidravlični ventil (2 hidravlična priklopa).