Regulacija zavorne sile pri hidravličnih zavorah

Služi za nastavitev zavorne sile na kolesih vlečnega pršilnika ali škropilnika. S tremi položaji ročice se nastavlja zavorna sila prazen pršilnik, polovično napolnjen poln pršilnik. Na traktorju je potreben dodaten breztlačen hidravlični priklop povratnega&

Angleški
EN
 
Nemški
DE
 
Hrvaški
HR
 
Madžarski
HU
 
Poljski
PL
 
Ruski
RU
 
Španski
ES
 
Slovenski
SL
 
 
ZUPAN d.o.o., Celestrina 3, 2229 Malečnik, Slovenija, T: +386 (0)2 471 60 50, 471 60 54, F: +386 (0)2 471 60 51  
 
 

Regulacija zavorne sile pri hidravličnih zavorah

 
 
Služi za nastavitev zavorne sile na kolesih vlečnega pršilnika ali škropilnika. S tremi položaji ročice se nastavlja zavorna sila za prazen pršilnik, polovično napolnjen ali zavorna sila za poln pršilnik.
Na traktorju je potreben dodaten breztlačen hidravlični priklop povratnega olja.