Hidravlični taster - obojestranski

Opcija je primerna za uporabo tako v vinogradih kot sadovnjakih, saj se roka ob dotiku ovire umakne in nato ponovno pomakne položaj katerem bila pred dotikom ovire. Odličen pripomoček mulčenje med drevesi/ trsi vrsti. Omogoča zmanjšanje porabe herbicidov. Sedaj na voljo tudi modelih&

Angleški
EN
 
Nemški
DE
 
Hrvaški
HR
 
Madžarski
HU
 
Poljski
PL
 
Ruski
RU
 
Španski
ES
 
Slovenski
SL
 
 
ZUPAN d.o.o., Celestrina 3, 2229 Malečnik, Slovenija, T: +386 (0)2 471 60 50, 471 60 54, F: +386 (0)2 471 60 51  
 
 

Hidravlični taster - obojestranski

 
 
 
Opcija je primerna za uporabo tako v vinogradih kot sadovnjakih, saj se roka ob dotiku ovire umakne in se nato ponovno pomakne v položaj v katerem je bila pred dotikom ovire. Odličen pripomoček za mulčenje med drevesi/ trsi v vrsti. Omogoča zmanjšanje porabe herbicidov. Sedaj na voljo tudi na modelih 2R.