GPS senzor hitrosti

Senzor hitrosti GPS ATLAS 100 omogoča merjenje stroja med delovanjem. Namesti se lahko kot alternativa tipalu na kolesu, poenostavlja namestitev in zmanjšuje možnosti okvare. voljo je s serijskim vhodom za neposredno povezavo računalnikov BRAVO 300S 180S, ki prejemajo podatke o položaju, da bi sledili opravljenemu poslu (GPS sledenje). • Podatki osvežujejo 5-krat sekundo (5 Hz) • LED, prikazuje stanje delovanja • Priključni kabel (dolžina 5 m) • Pritrditev pomočjo magnetov, vgrajenih v telo&

Angleški
EN
 
Nemški
DE
 
Hrvaški
HR
 
Madžarski
HU
 
Poljski
PL
 
Ruski
RU
 
Španski
ES
 
Slovenski
SL
 
 
ZUPAN d.o.o., Celestrina 3, 2229 Malečnik, Slovenija, T: +386 (0)2 471 60 50, 471 60 54, F: +386 (0)2 471 60 51  
 
 

GPS senzor hitrosti

 
 

Senzor hitrosti GPS ATLAS 100 omogoča merjenje hitrosti stroja med delovanjem. Namesti se lahko kot alternativa tipalu na kolesu, poenostavlja namestitev in zmanjšuje možnosti okvare. Na voljo je s serijskim vhodom za neposredno povezavo računalnikov BRAVO 300S in BRAVO 180S, ki prejemajo podatke o hitrosti in položaju, da bi sledili opravljenemu poslu (GPS sledenje).

• Podatki se osvežujejo 5-krat na sekundo (5 Hz)
• LED, ki prikazuje stanje delovanja
• Priključni kabel (dolžina 5 m)
• Pritrditev s pomočjo magnetov, vgrajenih v telo senzorja