Premične lopute ON - OFF enostranske

Enostranske premične lopute za zaprtje ene strani izstopnega zraka. Krmilijo se s pomočjo hidravličnega cilindra ali električnega linearnega motorja. Imajo dva položaja zaprto/odprto in služijo pri obrobljanju škropljenju ob vodnih&

Angleški
EN
 
Nemški
DE
 
Hrvaški
HR
 
Madžarski
HU
 
Poljski
PL
 
Ruski
RU
 
Španski
ES
 
Slovenski
SL
 
 
ZUPAN d.o.o., Celestrina 3, 2229 Malečnik, Slovenija, T: +386 (0)2 471 60 50, 471 60 54, F: +386 (0)2 471 60 51  
 
 

Premične lopute ON - OFF enostranske

 
 
Enostranske premične lopute za zaprtje ene strani izstopnega zraka. Krmilijo se s pomočjo hidravličnega cilindra ali električnega linearnega motorja. Imajo dva položaja zaprto/odprto in služijo za zaprtje ene strani pri obrobljanju ali škropljenju ob vodnih zajetjih