Računalnik za pršilnike ARAG BRAVO 300 S

Računalnik za pršilnike v setu z merilcem hitrosti, pretoka, SD kartico, s krmiljenjem 4 ali 6 sekcij. Uporablja se skupaj električnimi komandami in potrebnim številom ventilov. Prirejen povezavo GPS sistemom navigacije. Lastnosti: shramba do 19 konfiguracij SD kartico shrambo vseh operacij kontrola obrabe šob stalno kontrolo pretoka tlaka prikaz trenutne porabe, tlaka, porabljene tekočine, škropljene površine, škropilnega časa,nivo čas, datum… avtomatski izklop škropljenja pri prenizkem tlaku avtomatski prenizki hitrosti alarmi pretok, nivo min/max tlak, hitrost, min avtomatska nastavitev tlaka dosego želene porabe možna dograditev senzorja pokazala nivoja&

Angleški
EN
 
Nemški
DE
 
Hrvaški
HR
 
Madžarski
HU
 
Poljski
PL
 
Ruski
RU
 
Španski
ES
 
Slovenski
SL
 
 
ZUPAN d.o.o., Celestrina 3, 2229 Malečnik, Slovenija, T: +386 (0)2 471 60 50, 471 60 54, F: +386 (0)2 471 60 51  
 
 

Računalnik za pršilnike ARAG BRAVO 300 S

 
 
Računalnik za pršilnike v setu z merilcem hitrosti, merilcem pretoka, SD kartico, s krmiljenjem za 4 ali 6 sekcij. Uporablja se skupaj z električnimi komandami in potrebnim številom ventilov. Prirejen za povezavo z GPS sistemom navigacije.

Lastnosti:
  • shramba do 19 konfiguracij
  • SD kartico za shrambo vseh operacij
  • kontrola obrabe šob s stalno kontrolo pretoka in tlaka
  • prikaz trenutne porabe, hitrosti, tlaka, porabljene tekočine, škropljene površine, škropilnega časa,nivo tekočine, čas, datum…
  • avtomatski izklop škropljenja pri prenizkem tlaku
  • avtomatski izklop škropljenja pri prenizki hitrosti
  • alarmi za pretok, nivo tekočine, min/max tlak, min/max hitrost, min nivo 
  • avtomatska nastavitev tlaka za dosego želene porabe
  • možna dograditev senzorja pokazala nivoja tekočine