Računalnik za pršilnike CLEVERSPRAY 4S

Računalnik za pršilnike v kompletu z elektromagnetnimi ventili dve sekciji in električno nastavitvijo tlaka, senzorjem hitrosti, možnostjo programiranja, opozorilnim sistemom, ... razširljiv do štiri sekcije avtomatskim krmiljenjem vklopa ultrazvočnimi senzorji (opcija) Lastnosti: Enostavna uporaba s tipkovnico konstantnim nadzorom tlaka ali popolnoma delovanjem eni napravi Visoko natančen merilni krmilni sistem Spremljanje upravljanje pametnim telefonom tabličnim računalnikom (ni vključeno kompletu) Brezžični spletni dostop izmenjavo podatkov programov škropljenja, delovnih strojnih programom SprayTools Nadgradljiv: vedno posodobljen samodejnimi posodobitvami Pametne funkcije: "Instant View", "Easy Limit", "Smart Power Control" Standardni paket: Električni membranski električna nastavitev tlaka Tlačni senzor regulacijo tlakom Senzor hitrost

Angleški
EN
 
Nemški
DE
 
Hrvaški
HR
 
Madžarski
HU
 
Poljski
PL
 
Ruski
RU
 
Španski
ES
 
Slovenski
SL
 
 
ZUPAN d.o.o., Celestrina 3, 2229 Malečnik, Slovenija, T: +386 (0)2 471 60 50, 471 60 54, F: +386 (0)2 471 60 51  
 
 

Računalnik za pršilnike CLEVERSPRAY 4S

 
 
Računalnik za pršilnike v kompletu z elektromagnetnimi ventili za dve sekciji in električno nastavitvijo tlaka, senzorjem hitrosti, možnostjo programiranja, z opozorilnim sistemom, ... razširljiv do štiri sekcije in z avtomatskim krmiljenjem vklopa z ultrazvočnimi senzorji (opcija)

Lastnosti:
 • Enostavna uporaba s tipkovnico in konstantnim nadzorom tlaka ali s popolnoma avtomatskim delovanjem v eni napravi
 • Visoko natančen merilni in krmilni sistem
 • Spremljanje in upravljanje s pametnim telefonom ali tabličnim računalnikom (ni vključeno v kompletu)
 • Brezžični spletni dostop za izmenjavo podatkov in upravljanje programov škropljenja, delovnih in strojnih podatkov s programom SprayTools
 • Nadgradljiv: vedno posodobljen s samodejnimi posodobitvami
 • Pametne funkcije: "Instant View", "Easy Limit", "Smart Power Control"

Standardni paket:
 • Električni membranski ventili za dve sekciji in električna nastavitev tlaka
 • Tlačni senzor za regulacijo tlaka s konstantnim tlakom
 • Senzor hitrosti
 • Tipkovnica za preprosto uporabo
 • Največje število sekcij 4
 • Brezplačna uporaba SprayTools Basic
 • Snemanje strojnih podatkov 
 • Snemanje podatkov o škropljenju

Opcija:
 • Tablica z andriodom in držalom
 • Nadzor stopnje porabe (s programom APP)
 • Samodejna kontrola vklopa sekcij (vključno z "vodnikom po vrstah") - z vgrajenimi ultrazvočnimi senzorji
 • Indikator nivoja rezervoarja - z vgrajenim senzorjem pretoka
 • Nadzor šob - z vgrajenim senzorjem pretoka
 • Dokumentacija Geodata - z APP Pro