Novosti

Srijeda, 11. 05. 2022

Obnovljeni konfigurator

U suradnji sa Studijem Mazzini renovirali smo konfigurator strojeva Zupan. Od sada je dostupan s ažuriranim korisničkim sučeljem, većom brzinom i transparentnošću.

Telefon-square

Uloženo je mnogo truda u obnovu konfiguratora kako bi se kupcima, partnerima, agentima i drugim posjetiteljima olakšalo i ugodnije korištenje web stranice Zupan.si. Konfigurator u osnovi radi na sličan način kao i prije, poboljšavajući određene interakcije, ubrzavajući performanse i poboljšavajući izgled samog korisničkog sučelja.

Web stranica je sada prilagođena za upotrebu s različitim uređajima, tako da možete jednostavno napraviti konfiguracije kada ste u pokretu s telefonom ili tabletom ili pregledavati proizvode dok ste na terenu.

Stariji postovi

Digitalna transformacija Zupan

U sklopu projekta digitalne transformacije Zupan je prenovio web stranicu konfiguratorom te nadogradio i uredio …

Čitaj više

Obnovljeni konfigurator

U suradnji sa Studijem Mazzini renovirali smo konfigurator strojeva Zupan. Od sada je dostupan s …

Čitaj više

Facebook ZUPAN Agroshop

Na Facebook stranici dodali smo novi kanal ZUPANAgroshop

Čitaj više