Aktualne objave

ponedeljek, 14. 05. 2018

Internacionalizacija skozi elektronsko poslovanje

S pomočjo razpisa smo našo spletno trgovino posodobili in razširili z B2B modulom, dodali več jezikov na spletni strani in izdelali promo video.

internacionalizacija_skozi_elektronsko_poslovanje

Na razpisu smo sodelovali in izvedli naslednje: elektronska izmenjava med partnerji - izdelava B2B trgovine in elektronskega naročanja za naše poslovne partnerje, spletne strani za tuje trge - naše obstoječe strani smo razširili s stranmi v ruskem in španskem jeziku, spletne trgovine - izdelava moderne spletne trgovine v treh jezikih s poudarkom na opremi za sadjarstvo in vinogradništvo, produktno-prodajni video - izdelava modernega videa za promocijo in prodajo naših izdelkov.

Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj v višini 27.370 EUR.

Starejše objave

Internacionalizacija skozi elektronsko poslovanje

S pomočjo razpisa smo našo spletno trgovino posodobili in razširili z B2B modulom, dodali več …

Preberi več